Na příští rok chystá Microsoft smršť novinek pro vývojáře. Novou verzi Visual Studia, .NET Frameworku, SQL Serveru… Gopas a Microsoft pro vás připravili jednodenní konferenci, na které vás seznámíme s novinkami. Akce nese poetický název DevCon TechEd 2011, asi aby se hodně pletla s TechEd DevConem před půl rokem. Já navrhoval DevNext, ale neujalo se to :-(. Bude se konat v CineStar na Černém Mostě, a to 1. prosince 2011). Přednášející jsou vesměs známé firmy a kompletní seznam najdete na stránkách www.devcon.teched.cz.

Níže podepsaný si tam bude plácat játra na téma Novinky v .NET Frameworku 4.5 z pohledu webového vývojáře. K mé nezměrné radosti jsem vyfasoval hned první ranní přednášku. O čem bude, pokud se mi podaří se zavčas probudit?

Ve spolupráci s pořadatelem, počítačovou školou Gopas, jsme pro vás připravili soutěž, jejíž dva výherci dostanou vstup na konferenci zdarma. Soutěž probíhá ode dneška do 18. listopadu 2011 na adrese DevConSoutez.aspnet.cz.

Mimochodem: ten web je napsaný v Developer Preview verzi .NET 4.5 a běží na Windows 8 Serveru a IIS 8. Ale neříkejte to na mne Microsoftu, jsem si dost jistý, že to ještě nemá "go live" licenci ;-).