Právě jsem nasadil na ASPNET.CZ novou verzi svého publikačního systému Nemesis. Kromě nového vzhledu – dle mého soudu jednoduššího a přehlednějšího – je k dispozici i pár dalších novinek.

V první řadě je opět k dispozici funkční fulltextové vyhledávání. Vzdal jsem snahy o použití tu fulltextu v SQL serveru, tu Lucene a ochočil jsem si na prohledávání tohoto webu Google. Na nevyřčené výčitky z Vyskočilovy ulice proč ne Bing odpovídám, že Bing neumí české tvarosloví. I když má mnohem lepší API.

Dále pak jsem opravil některé otravné chyby, na které jste mne upozorňovali, zejména problémy s komentáři ve Firefoxu. Měly by také zmizet občasné javascriptové chyby způsobené Google Analytics, neb jsem použil novou verzi jejich kódu.

Přibyla také nová rubrika Z jiného soudku, kdežtě najdete odkazy na mé neprogramátorské a někdy i nepočítačové články na jiných serverech, zejména pak na mém osobním weblogu.

Poslední novinkou je verze pro mobilní zařízení. Pokud váš kapesní počítač disponuje čtečkou QR kódů, stačí sejmout kód, který je v pravé horní části a zobrazí se vám mobilní verze téže stránky. Pokud QR kódy nepoužíváte, zadejte do svého mobilního prohlížeče adresu m.aspnet.cz.

Narazíte-li na problémy, pište do komentářů k tomuto článku.