Nechcete si o nadcházejících novinkách jenom číst, ale chcete je vidět na vlastní oči? Přijďte na Developer Days! Budou hned dvoje za sebou a ve třech městech. Tentokrát budou zajímavé i tím, že se konají těsně po evropském TechEdu (Berlín, 9. – 13. listopadu) a krátce po očekávaném uveřejnění bety 2 Visual Studia 2010 a .NET Frameworku 4.0. Dočkáte se tedy těch nejčerstvějších informací, jaké budou k dispozici.

Gopas Developer Days

Tři dny, tři přednášející, tři města a tisíc kilometrů, které mezi nimi budu muset urazit. To vše kvůli ASP.NET 4.0, o kterých tam budu přednášet. Podíváme se na některé zajímavé novinky ve web forms a webové infrastruktuře. Kromě mne a ASP.NET vás budou bavit ještě Tomáš Petříček (ten vám řekne o vnitřnostech .NET Frameworku 4.0 víc, než jste kdy chtěli vědět) a Ján Repiský, který vám představí novou verzi ADO.NET Entity Frameworku.

Termíny jsou následující (a pozor, oproti předběžným se změnilo pořadí měst):

Účastnický poplatek je 990 Kč (na Slovensku 35 EUR) a zaregistrovat se můžete na webu Gopasu.

Microsoft Developer Days

Tradiční konference pořádaná Microsoftem. Oficiální web, program ani registrace dosud nejsou k dispozici, ale vím termín a místo:

Se Štěpánem Bechynským a novou posilou českého DPE, Ondřejem Štrbou, připravujeme na DPE docela zábavnou show. V jednotlivých městech se budou akce v rámci "ask the expert" účastnit i ostatní čeští MVPs, které znáte z rozličných blogů a webů. Spolu s množstvím a kvalitou novinek v produktech, o nichž bude řeč, bude jistě o co stát.

Aktualizace 16:00: Právě byl spuštěn web www.devdays.cz, na kterém najdete program a možnost registrace v Praze a v Ostravě. Vstup je zdarma.