Microsoft .NET Framework 4.0 se blíží a s ním i novinky v nové verzi ASP.NET. Píši o nich pro vás seriál, který bude postupně vycházet na ASPNET.CZ, ale pokud dáte přednost spíše živým ukázkám, máte možnost.

Bratislava, 5. října 2009

Moje one-man-show, týkající se čistě novinek v ASP.NET 4.0. Pořádá slovenská pobočka Microsoftu v prostorách počítačové školy Gopas v Bratislavě. Podrobnější informace a možnost registrace najdete na webu msevents.microsoft.com.

Praha, Ostrava, Bratislava, 18. – 20. listopadu 2009

Akce s půvabným názvem Gopas DevnetCon 2009 (já to nevymyslel, nebijte mne… i když, v některých případech bych si asi dal říct ;-). Na ní vás Tomáš Petříček seznámí s novinkami v .NET Frameworku jako takovém a v jazyce C# 4.0. Poté přijdu já s aktualizovaným a rozšířeným vydáním výše uvedené přednášky o ASP.NET a panoptikum završí Ján Repiský ADO.NET Entity Frameworkem.

Tato konference je zajímavá především tím, že se bude konat týden po TechEdu, takže na ní poprvé uvedeme nejnovější informace tamo vypáčené z každého, kdo se nám dostane pod ruku. Další zajímavostí je, že se koná též v Ostravě, ježto se Gopasu podařilo zase jednou zlomit můj odpor k cestám mimo civilizaci. Brno tentokrát vyjde zkrátka, ale možná tam nějakou akci uspořádám v MS Innovation Center, bude-li o to zájem.