Každý o tom mluví: LINQ, LINQ-to-kdeco... Co je to vlastně zač a k čemu je to dobré? Mám to používat a nebo se na to vykašlat, protože za chvíli přijde nějaká další technologie a tohle bude zapomenuto?

Připravil jsem přednášku Novinky v C# 3.0 a LINQ pro běžné smrtelníky, která je určena právě těm, kdo si kladou výše uvedené otázky. Je tedy určena absolutním začátečníkům, kteří se dosud s novou verzí C# a LINQem nesetkali a chtějí vědět, co to všechno umí, jak se to dá používat a k čemu je to vlastně dobré.

Podíváme se na následující témata:

Předpokladem je alespoň základní znalost platformy .NET ve verzi 2.0. Příklady budu předvádět na webové aplikaci v ASP.NET, ale popisované techniky jsou univerzální, akce je tedy vhodná i pro vývojáře newebových aplikací.

Akce se koná ve středu 30. 4. 2008 v budově Microsoftu (sál Aquarius - "Akvárko") od 18:00. Vstup je zdarma, ale je podmíněn předchozí registrací na akce.altairis.cz.

Omlouvám se za zveřejnění na poslední chvíli. Měl jsem v uplynulých dvou týdnech dost napilno a ačkoliv je tato akce naplánována už dlouho, zapomněl jsem ji zveřejnit včas, tak doufám, že někdo dorazí :)